Články

Krkonoše

Wellness

Chorvatsko

Zahraničí

Slovensko

Šumava

Česko

Tipy na výlety v Mariánských Lázních – krásy města i přírody

Mariánské Lázně vás uchvátí samy o sobě. Nabízejí od všeho trochu a každý, kdo toto město navštíví si přijde na své – ať už jste sportovec, wellness nadšenec, milovník přírody, či jedete na výlet se svou rodinou. Jako doplnění k minulému článku vám přinášíme zajímavé atrakce, kam vyrazit, pokud se ocitnete právě v tomto městě lázeňství.

Mariánské Lázně – lázeňské město, které vás chytne za srdce

Mariánské lázně

Letní sezóna je již v plném proudu a nabízí se mnoho míst, kde můžete strávit aspoň část vaší dovolené. Mariánské Lázně jsou skvělou volbou na romantické, relaxační, wellness a především lázeňské pobyty. Toto město má rozhodně co nabídnout. Můžete začít u krásné procházky po kolonádě, vychutnat si skvělé jídlo a kvalitní nápoje a noc zakončit v jednom z luxusních hotelů či malebném penzionu.

Výlety po Lipně – nejen v letních měsících

Výlety na Lipně

Letní období se pomalu blíží a s ním i mnoho způsobů, jak prázdninový čas strávit. Přinášíme Vám tipy na nejzajímavější možnosti, kam vyrazit, pokud se rozhodnete trávit svoje prázdniny na Lipně, malebné a největší vodní přehradě na území České republiky.

Zillertal – údolí, které vás pohltí

Zillertal

Jedná se o překrásné údolí v srdci Tyrolska v Rakousku. Leží v nadmořské výšce okolo 580 m.n.m. Údolí je krásně široké a nabízí spoustu letních aktivit. Ať už chcete šplhat po vysokých horách, dělat pěší túry, projet se na kole či kolečkových bruslích podél řeky Ziller.

Lyžování na Šumavě – ski areály, sjezdovky, ubytování

lyžování šumava

Jestli nejste rozhodnutí kam se vydat, zkuste Šumavu. Lyžařská sézona je v plném proudu a Šumavské areály jsou pro ní perfektním místem. Máte na výběr hned z několika lyžarských středisek a to jsou: Lipno, Kašperské hory, Zadov, Železná ruda a Kůbova huť.

Termální lázně Bešeňová - Horké prameny odplaví stres

Termální lázně Bešeňová

Cítíte se unavení a potřebovali byste přijít na jiné myšlenky? Nechte svůj pracovní stres rozplynout v termálních pramenech Bešeňová, které leží v Liptovském kraji na Slovensku. Liptov je jednou z nejoblíbenějších a turisticky nejatraktivnějších lokalit Slovenska. Budete se zde cítit doslova jako v ráji.

Termální lázně Podhájská

Termální lázně Podhájská

Čas dovolených už je v plném proudu. Pokud ještě nevíte, kam letos vyrazit, je ten správný okamžik začít o tom přemýšlet. Chcete-li především relaxovat a odpočinout si od náročné práce, bude pro vás ideální volbou pobyt v termálních lázních Podhajská na Slovensku.

Zájezd do Paříže, města umělců i romantiků, za skvělou cenu

Zájezd do Paříže

Symbolem Paříže je pro většinu lidí známá Eiffelova věž. Jenže až toto nádherné město tyčící se nad řekou Seinou poprvé navštívíte, pochopíte, že Eiffelova věž je jenom zlomkem krásy celé Paříže. Město je jako stvořené k romantickým procházkám ve dvou, ale také pro rodinný výlet či příjemné chvilky strávené s přáteli.

Vydejte se na nádhernou a levnou dovolenou do Chorvatska

Dovolená Chorvatsko

Chorvatsko je u nás velice oblíbenou destinací, do které každoročně zamíří na dovolenou přes milion Čechů. Předností pobytu u moře je dlouhá tradice vzájemných styků mezi Čechy a Chorvaty, kulturní spřízněnost a možnost pořídit zde opravdu příjemnou dovolenou za velmi příznivou cenu, která rozhodně nijak nezruinuje váš rodinný rozpočet.

Wellness pobyt v Harrachově - zapomeňte na každodenní starosti

Wellness pobyt v Harrachově

Rádi byste si odpočinuli a alespoň na chvilku vypadli z každodenního pracovního stresu? Málokdo si v dnešní době může vzít delší dovolenou. Proto se v současnosti těší velké oblibě kratší pobyty s wellness zaměřením, které umožní příjemnou relaxaci a odpočinek, který lidem vrátí ztracenou pohodu a energii. Jedním z nich je i pobyt v Harrachově v hotelu Fit Fun pro dva a dítě na 4 dny.

Wellness pobyt v Luhačovicích - vychutnejte si zábaly, masáže a koupání v bazénu

Wellness pobyt v Luhačovicích

Pobyt v lázních vždy přináší vytouženou regeneraci pro tělo sužované zdravotními problémy a duši trápenou každodenním stresem. V lázních najdete klid, pohodu a krásnou přírodu a alespoň chvilkové vytržení z pracovní zátěže. Proto neváhejte a vydejte se do moravských lázní Luhačovic. Čeká zde na vás wellness pobyt s polopenzí.

Copyright © 2014 - 2019 Slevo-pobyty.cz. Všechna práva vyhrazena.

TOPlist